ساعت کاری 10:00-18:00

اصفهان،دروازه دولت ،ارگ جهان نما،طبقه دوم

09036416180

جستجوی هوشمند محتوا و خبر

جویش ابزاری برای جمع آوری محتوای فارسی از وب سایت ها و شبکه های اجتماعی و دسته بندی و تحلیل آن ها است. جویش صدها هزار مطلب از شبکه های اجتماعی و وب سایت ها را رصد کرده و هر اتفاقی که با برند و شرکت شما مرتبط باشد شناسایی و در اختیار شما قرار می دهد.

اطلاع از اخبار روز ایران و جهان و مهمتر از آن تحلیل اخبار اختصاصی و مرتبط از نیازهای اساسی یک سازمان دانش محور است.سازمان های تجاری،مشاوره ای،آموزشی،پژوهشی و ...برای مدیریت بهتر نیاز به اطلاعات مرتبط با فعالیت خود دارند. روشی که به طور سنتی در این حوزه مورد استفاده قرار می گیرد، به کارگیری نیروی انسانی برای مرور و یافتن اخبار مرتبط بوده است.در روش سنتی شخص در موتورهای جستجوی عمومی یا خبرگزاری های مورد نظر به جستجوی اخبار مرتبط می پردازد.استفاده از روش های سنتی دشوار و هزینه بر بوده و امکان دسته بندی و مرور اخبار به صورت یکجا را ندارد.
سامانه هوشمند جویش با هدف پوشش نیازهای اطلاعاتی یک سازمان طراحی و پیاده سازی شده است. این سامانه با رصد پایگاه های اطلاعاتی داخلی و خارجی امکان پایش برخط و آنی آخرین اطلاعات مرتبط سازمان ها و اخبار ایران و جهان را فراهم می کند.

دریافت لحظه ای صدها هزار مطلب فارسی از وب سایت ها و شبکه های اجتماعی
هشدار رویدادهای وب سایت ها و شبکه های اجتماعی به برندها و شرکت ها
تحلیل رسانه ها و روندهای خبری
ارائه تحلیل‌های هوشمند از وضعیت برند سازمانی و محصولات
تحلیل علائق مشتریان و روند بازار هدف مبتنی بر داده‌ها